Пн-Пт: 9:00 - 20:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: 9:00 - 15:00
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Секретки на колеса

Побоюєтеся, що на колеса вашого автомобіля поласяться недоброзичливці? Тоді прийшов час приймати заходи, щоб вночі можна було спати спокійно, а не вслухатися в крики автомобільної сигналізації! Секретки на колеса - ось вирішення проблеми!

Що таке болти секретки?

Перш за все, секретки - це найдоступніший на сьогоднішній день спосіб убезпечити себе від крадіжки коліс. Секретки - це болти з нестандартною головкою, яка буде «не по зубах» звичайним гайковим ключам. Саме в цьому і полягає секрет - відкрутити такі болти можна тільки за допомогою спеціального ключа або насадки, які поставляються в комплекті.

Залежно від способу кріплення колеса, секретками можуть бути самі болти, або ж накручуються на них гайки.

Подібний захист, як мінімум, призведе в замішання тих, хто вирішив привласнити собі ваші колеса; як максимум - полювання возитися з автомобілем швидко відпаде у любителів легкої наживи.

Секретки для коліс - особливості та відмінності

Секретки розрізняють, в першу чергу, за ціною. На дешеві варіанти дивитися не варто, оскільки надійного захисту вони не забезпечать. Зловмисники легко їх зривають, застосовуючи газовий ключ. Інша справа дорожчі варіанти - вони мають захисне кільце зверху, яке виключає можливість використання газового ключа. Тому якщо ви задумали купити секретки на колеса - найкраще віддати перевагу фірмової продукції, а не китайським підробкам, які здатні лише на 1 хвилину затримати процес крадіжки коліс.

Кожен комплект дорогих секреток має власну унікальну комбінацію. У сукупності з якістю застосовуваних матеріалів для виготовлення таких секреток, зняти колеса без застосування ключа, який йде в комплекті, стає просто нереально.

На сьогоднішній день існують секретки абсолютно для всіх моделей авто. Комплект такого засобу захисту складається з 4-х спеціальних болтів (по одному на кожне колесо замість штатного болта кріплення) і 2-х ключів для секреток.

Хоча 100% збереження болти з секретом і не забезпечують, але все ж при їх застосуванні ризик стати жертвою знижується в рази!

Корзина
ЗИМНИЕ ШИНЫ NOKIAN NORDMAN RS 185/65 R14 90R XL
5700 грн
ЗИМНИЕ ШИНЫ NOKIAN NORDMAN RS 185/65 R14 90R XL
5700 грн
Итого к оплате:
Скидка:
5700 грн
5700 грн