Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини Белшина

 • Виробник
 • Модель
 • Рік
 • Модифікація
 • Літня
 • Зимня
 • Всесезонна
Багато українських водіїв досить упереджено ставляться до шинної продукції, яка виробляється на території країн СНД. Шини з маркуванням Белшина не стали винятком і до недавніх пір не часто купувалася в наший країни. Небажання купувати шини від білоруського виробника пояснювалося застарілими технологіями та обладнанням, що позначалося на всіх основних характеристиках продукції. Кілька років тому ситуація кардинально змінилася - керівництво оновило виробничі лінії і після процесу модернізації стало закуповувати якісну сировину.
 
На сьогоднішній день Белшина вважається однією з найбільш популярних торгових марок, яка відрізняється вигідною ціною і стабільно високими якісними показниками. Вже зараз всі виробничі процеси на підприємстві автоматизовані, що виключає ймовірність людського фактора, який може стати причиною негативних наслідків для шин. Додаткової уваги заслуговує фірмовий центр і лабораторія, де регулярно ведеться процес створення нових, більш досконалих моделей.
 

Автошини Белшина: особливості та переваги продукції

 
Тільки потрапивши на заводські потужності компанії Белшина можна оцінити повністю автоматизовані лінії, які включають до свого складу роботизовані комплекси, запозичені від провідних шинних виробників з США, Франції і Німеччини. Серйозний підхід до справи дозволяє споживачам купити Белшину найвищої якості, яка відрізняється довговічністю, високими параметрами надійності і здатністю працювати в найрізноманітніших ситуаціях.
 
Гума Белшина володіє цілим списком індивідуальних переваг:
 
 1. Надійне і точне балансування всіх шин - один з найважливіших критеріїв для оцінки якості літніх або зимових шин.
 2. Багатокомпонентний склад гумової суміші і сучасна радіальна конструкція гарантує надійний захист від механічних пошкоджень і передчасного зносу.
 3. Сучасний дизайн і ефективна система дренажу дозволяє забезпечити шинам стабільні тягово-зчіпні властивості в погану погоду і запобігти утворення аквапланування.
 4. Оптимізоване розташування всіх елементів протектора забезпечує стабільність контактної зони, що допомагає зберігати безпечну керованість, хорошу маневреність і короткий гальмівний шлях.
 5. Ціна - один з найважливіших критеріїв і тут білоруська гума не має значущих конкурентів.
 
Якщо ви вирішили купити гуму Белшина, то важливо визначитися не лише з відповідною розмірністю, сезоном і моделлю, але і місцем, де буде здійснена покупка.

 

Де вигідно купити шини Белшина в Україні?

 
Купити автошини Белшина в Україні можна в інтернет-магазині Колесо2000. Наш інтернет-магазин спеціалізується на продажу автомобільних шин для широкого кола транспортних засобів протягом багатьох років.
 
Звертаючись за допомогою до нашого ресурсу, кожен відвідувач отримує не тільки професійну консультацію, а й найбільший вибір літніх, всесезонних і зимових шин. Зимова гума Белшина представлена ​​в шипованому і нешипованому вигляді за вигідними цінами. Серед величезного вибору типорозмірів ви зможете швидко визначитися і підібрати оптимальний варіант, який влаштує вас своїми характеристиками і вартістю. Додатково варто орієнтуватися на відгуки інших покупців, таким чином, ви зможете вибрати вдалі і вже перевірені моделі.
 

Відгуки про шини белшина

Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: