Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини Powertrac

  • Виробник
  • Модель
  • Рік
  • Модифікація
  • Літня
  • Зимня
  • Всесезонна

Шини Powertrac В Інтернет

Споживачі можуть придбати шини для легкового і легковантажного транспорту, спецтехніки та позашляховиків. Якщо купити зимові автошини Повертрак, то безпеку і стійкість пересування по слизьких і засніжених дорогах вам гарантована. До того ж вони не поступаються літній гумі по довговічності і продуктивності, дозволяють економити пальне, забезпечують комфортну і тиху їзду. В асортимент моделей для суворого часу року входять фрикційні і шиповані шини Powertrac. У числі їхніх достоїнств безкомпромісне зчеплення на снігу і льоду, стійкість при маневруванні, на високій швидкості, короткий гальмівний шлях, запобігання слешпланнінга, відмінна прохідність. Шини китайського виробника Powertrac завоювали увагу автомобілістів у всьому світі.

 

Powertrac Mining Pro

В Україні найбільш вигідні умови покупки покришок даного бренду гарантує інтернет-магазин «Тир Шина». У нас Ви отримаєте оптимальну ціну вантажних шин Powertrac, професійну допомогу в підборі з широкого модельного ряду, оперативну доставку в будь-який регіон. Поєднання швидкісних і вантажопідйомних характеристик - гума здатна витримувати значні вагові навантаження, відрізняючись при цьому високим індексом швидкості. Прохідність за рахунок адаптованого протектора і спеціальної гумової суміші - і в жарку пору року, і взимку автомобіль буде відчувати себе стійко. ХаоХуань - це сучасний і технологічний завод, заснований відносно недавно, в 2011 році, в економічно розвиненому регіоні Китаю. У нашому інтернет-магазині можете купити колеса Бріджстоун, а також завжди в наявності автошини для вантажних автомобілів. Шини toyo купити з доставкою в Сєвєродонецьк, а також купити автопокришки за доступною ціною тільки у нас.

Це дозволяє купити не просто надійні шини, але і істотно заощадити на заправках. Компанія активно впроваджує концепції екологічності та безпеки виробництва, виробляючи свої шини Powertrac. На даний момент виробничі потужності підприємства займають більш 1 млн. Компанія володіє всіма сучасними технологіями виробництва, передовий контрольно-вимірювальною апаратурою, навченим професійним штатом фахівців. Це дає можливість щорічно презентувати більш 20 млн. Powertrac Tyre вже зараз стала одним з головних експортерів Китаю з оборотом в 1 млрд. Шини Powertrac купити сьогодні можна в безлічі країн Європи, Південної та Східної Азії, в Латинській Америці і навіть США, що як не можна краще свідчить про високу якість продукту.

Які Найбільш Популярні Бренди автошин?

Вся гума Пауертрек проводиться із застосуванням високих технологій, сучасного обладнання і якісної сировини. Покришки відмінно витримують підвищені навантаження, вплив негативних факторів і екстремальні умови експлуатації.

 

Які Найбільш Популярні Бренди автошин? < p> Вся гума Пауертрек проводиться із застосуванням високих технологій, сучасного обладнання і якісної сировини. Покришки відмінно витримують підвищені навантаження, вплив негативних факторів і екстремальні умови експлуатації.

 

 

Які Найбільш Популярні Бренди автошин? < p> Вся гума Пауертрек проводиться із застосуванням високих технологій, сучасного обладнання і якісної сировини. Покришки відмінно витримують підвищені навантаження, вплив негативних факторів і екстремальні умови експлуатації.

 

 

 

    < Завод оснащений новим обладнанням, виробничий процес повністю автоматизований. Виробничий цикл складається не тільки з штампування шин, але також включає передпродажний сервіс. Кожна одиниця продукції ретельно перевіряється на наявність дефектів. Шини Powertrac купити сьогодні можна в безлічі країн Європи, Південної та Східної Азії, в Латинській Америці і навіть США, що якнайкраще свідчить про високу якість продукту. Шини Powertrac купити сьогодні можна в безлічі країн Європи, Південної та Східної Азії, в Латинській Америці і навіть США, що якнайкраще свідчить про високу якість продукту. сучасного обладнання та якісної сировини. Покришки відмінно витримують підвищені навантаження, вплив негативних факторів і екстремальні умови експлуатації. сучасного обладнання та якісної сировини. Покришки відмінно витримують підвищені навантаження, вплив негативних факторів і екстремальні умови експлуатації.

Відгуки про шини Powertrac

Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: