Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини Saetta

  • Виробник
  • Модель
  • Рік
  • МодифікаціяНа жаль, за вашим запитом нічого не знайдено.

Шини (Saetta)

Наша компанія вже більше 10 років займається продажем якісної всесезонной, зимової та літньої автогуми Saetta на ринку України. Літні автошини Saetta відрізняються оптимальним розміщенням протекторних елементів і збалансованим складом гумового сировини. Він складається з безлічі розділених блоків самих різних за формою. Виробник використовує, як стандартні прямокутні блоки, так і особливі мають трикутну або вигнуту форму. Крім цього літні шини Саетта також оснащені першокласної водовідвідної системою, яка складається з елементів великої глибини.

  • Але, на радість автолюбителів, купити ці шини в Києві вже можна, і тут виникає питання ціни.
  • Запевняємо, що кожен покупець отримує товар за собівартістю.
  • Деякі недобросовісні компанії дозволяють собі накручувати вартість, але ми такого не робимо.
  • Ринок в Україні на сьогоднішній день не може похвалитися широкою поширеністю бренду Saetta.
  • Варто відзначити, що модельний ряд гуми Saettaідентічен продукції для легкових автомобілів від компаній Seiberling і Dayton, які раніше належали Бріджстоун.

Ринок в Україні на сьогоднішній день не може похвалитися широкою поширеністю бренду Saetta. Але, на радість автолюбителів, купити ці шини в Києві вже можна, і тут виникає питання ціни. Деякі недобросовісні компанії дозволяють собі накручувати вартість, але ми такого не робимо.

Відгуки Про Шинах Saetta

Так був організований випуск нової лінійки недорогої продукції, який отримав назву торгової марки Саетта шини. Логотипом нової торгової марки стала стріла, що не дивно, оскільки слово «саетта» в перекладі з італійської означає «стріла». Зимові автошини мають більш агресивний протекторний дизайн з масою виражених блоків і густий ламельної сіткою.

Сировина для створення зимової шини відрізняється високою еластичністю і м"якістю, яка зберігається навіть у сильний мороз. Відсутність ефекту «застигання» гуми забезпечує збільшену площу плями контакту з дорожнім полотном взимку.

Шини Saetta (саетта)

Випускаються такі автошини, як з наявністю шипів, так і без них. У першому варіанті гума Саетта буде доречна для європейської зими, характерною частими снігопадами і сльотою на дорогах. Автошини Saetta з шипами ефективні в суворих умовах при їзді по засніженій і обледенілій покриттю дороги. Такі гуми мають надійне зчеплення з дорожнім покриттям і відмінно маневрують, навіть при низьких температурах.

Відгуки про шини Saetta

Показать еще
Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: