Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Всесезонні шини Toyo

 • Виробник
 • Модель
 • Рік
 • Модифікація
 • Вартість, грн:
  -
 • Ширина:
 • Висота:
 • Діаметр обода:
 • Сезонність:
 • Шипи:
 • Виробник:

 

компанія Toyo

Країна виробник Toyo - Японія

Японська компанія Toyo була створена влітку 1945 року в місті Хірано. Головний офіс компанії незмінно протягом майже 70 років перебуває в місті Осака. Назва "Toyo" складається з двох японських слів: "to" - позначає "схід" і "yo" - що в перекладі "океан". У 1985 році відбувається злиття японської компанії з брендом Goodyear. Метою співпраці стоїть завдання підвищення виробничого якості в сегменті позашляхових коліс. Через три роки японці залучають до співпраці американське представництво компанії General Tire щоб розвинути галузь вантажних шин для автобусів і вантажівок. За 2013 рік оборот компанії перевищив позначку в 3 млрд. доларів. Основним напрямком компанії Toyo виступає виробництво покришок (близько 70%) і різних теплогідроізоляційних матеріалів (30%). Купити шини Тойо можна в більш ніж 100 країнах світу, де клієнтам завжди представлений великий вибір модельного ряду.

Високотехнологічність і безпека гуми Тойо

Основним девізом компанії виступає словосполучення "екологія і безпека", тому всі японські фабрики компанії пройшли міжнародну атестацію, отримавши сертифікат ISO 14001. Крім того, японська компанія займає 27 місце рейтингу серед всієї японської промисловості і компаній по екологічній безпеці. Відносно технологій, то саме фахівці Тойо стали першовідкривачами DSOC II, що дозволило оптимізувати поведінку коліс. Революційна технологія DSOC-T (T-mode) так само вплинула на підсумкову якість японської продукції і продуктивність коліс. Завдяки величезній технологічній перевазі компанії, шини Тойо стали першими, хто став випускати низькопрофільні колеса великих діаметрів для великогабаритних і важких позашляховиків.

Найбільш затребувані моделі шин Toyo

Японський виробник завжди йшов в ногу з часом, тому пропонує своїм клієнтам самі модні і сучасні рішення. Компанія випускає багато спортивних і гоночних покришок, крім того спонсує безліч змагань по дрегрейсингу. Компанія Toyo є офіційним партнером більшості японських виробників авто. Так, в якості базової комплектації поставляються колеса для: Mitsubishi, Lexus, Toyota, Mazda і інших. Японські шини неймовірно популярні і на Україні. До найбільш затребуваним річним моделям можна віднести колеса: NanoEnergy 3 і Proxes CF2 для легкових машин, а так само Extensa HP і Proxes S / T II для позашляховиків. Серед зимового асортименту можна виділити моделі: Vario V2 +, Observe Garit GSi5, Snowprox S953 і Open Country W / T.

 

компанія Toyo