Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Зимові шини Austone

 • Виробник
 • Модель
 • Рік
 • Модифікація
 • Вартість, грн:
  -
 • Ширина:
 • Висота:
 • Діаметр обода:
 • Сезонність:
 • Шипи:
 • Виробник:

Шини Austone - краще рішення для далеких відстаней

Американський бренд Austone входить до складу знаменитої корпорації Cooper Tire. Пріоритетним напрямком компанії є виготовлення гуми для комерційного використання на мікроавтобусах і вантажівках. Заводські потужності розташовані в Китаї і щорічно випускають понад 4 мільйонів коліс.

Серед ключових переваг компанії можна виділити якісно підібраний склад гумової суміші, який ґрунтується на натуральному каучуку. Відмова від використання синтетичних компонентів позитивним чином позначився на підсумковому якості продукції. В першу чергу це стосується тривалого терміну служби і забезпечення надійного захисту від механічних пошкоджень. Завдяки цьому, власники гуми Austone економлять свої гроші і час.

резина аустон

Шини Austone для мікроавтобусів

Літні легковантажні шини Austone Athena SP-1 розроблені для комерційних перевезень в міських умовах. Володіючи ненаправленим дизайном, колеса отримали множинні кромки зчеплення. Ходова частина кромки гарантує високі показники зчеплення і керованості на різних транспортних засобах, незалежно від їх потужності. Покришки мають фірмовими S-образні шашки і великі плечові зони, які забезпечують рівномірний розподіл діючої навантаження. Додаткове застосування металевого корду у внутрішніх шарах протектора підвищило захист від механічних пошкоджень і позитивним чином позначилося на терміні служби.

Літні шини Austone CSR81 є легковантажної версією, яка адаптована для використання на мінівенах, мікроавтобусах і невеликих вантажівках. Дорожній дизайн протекторної зони забезпечує підвищений комфорт і безпеку руху. Покришки прекрасним чином тримають дорогу, демонструючи впевнену керованість на мокрих і сухих ділянках шляху. Міцний каркас і гідні індекси навантаження мінімізують ризик виникнення динамічних перевантажень.

резина аустон

Вантажні шини Austone

Вантажні шини Austone AT78 (рульова) підходять для установки на рульову вісь різного комерційного транспорту, такого як: автобуси, фури та вантажівки. Серед відмінних рис моделі виділяється наявність сталевого корду в поєднанні з жорсткою гумою, яка організовує високу несучу здатність. Розвинена дренажна система забезпечує надійний захист від аквапланування і дозволяє ефективним чином очищати протектор від налипаючого бруду і дрібного дорожнього сміття.

Вантажна гума Austone AT115 (рульова) створена для використання на рульовій осі важкого комерційного транспорту. Дана модель відрізняється хорошим поєднанням ціни і якості, завдяки чому користується стабільним попитом у водіїв вантажівок. Серед основних характеристик продукту виділяється тривалий термін служби і якісний захист від порізів та розривів, досягнутий завдяки застосуванню посиленого каркаса. Потужні плечові області шин зроблені з особливо товстих сортів гуми, що гарантує збереження стійкості при проходженні поворотів. Стабільні тягово-зчіпні показники в суху і дощову погоду забезпечуються фірмовим компаундом і розвиненою системою дренажу.