Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Зимові шини Kelly

 • Виробник
 • Модель
 • Рік
 • Модифікація
 • Вартість, грн:
  -
 • Ширина:
 • Висота:
 • Діаметр обода:
 • Сезонність:
 • Шипи:
 • Виробник:

Шини Kelly – якість від Goodyear

шина келли

Бренд Kelly був заснований в США і на сьогоднішній день входить до складу відомої американської корпорації Goodyear на правах дочірнього підприємства. Продукція компанії користується попитом серед професійних гонщиків, які оцінили виняткову безпеку і перевірену надійність коліс в будь-яких ситуаціях.

Компанія Kelly давно не новачок ринку шин і ще кілька десятиліть тому зайняла міцні позиції серед споживачів Південної і Північної Америки. Підкорення Європи почалося не так давно, проте, американські шини користуються значним попитом за рахунок стабільної якості і прийнятної ціни.

Літні шини Kelly

Літня гума Kelly ST отримала дорожній дизайн, який здатний забезпечувати стабільний рівень безпеки і комфорту при пересуванні в теплу пору року. Новий склад гумової суміші забезпечує високу стійкість до стирання і гарантує надійне зчеплення і керованість в будь-яку погоду. Три глибоких дренажних каналу забезпечують швидке відведення дощової води і в поєднанні з множинними поперечними канавками активно протистоять акваплануванню. Округлений профіль полегшує процес проходження поворотів, а підвищена жорсткість блоків протектора прискорює відгук коліс на повороти керма.

Літні шини Kelly Summer UHP були розроблені для широкого кола високопродуктивних і швидкісних автомобілів. Володіючи стильним асиметричним протектором, колеса мають точну спортивну керованість і високий акустичний комфорт. Ефективна робота поздовжніх і поперечних канавок забезпечує оперативне відведення рідини і безпечну поведінку в дощову погоду. Запозичений у Goodyear склад гумової суміші дозволяє розраховувати на тривалу експлуатацію протягом декількох сезонів поспіль.

резина келли

Зимові шини Kelly

Зимова гума Kelly Winter ST отримала складний спрямований дизайн протектора, який здатний забезпечувати високі тягово-зчіпні показники протягом усього зимового сезону. Збільшена глибина протекторних блоків дозволяє підтримувати відмінне зчеплення на глибокому і укоченому снігу. На відміну від більшості зимових шин, модель Winter ST демонструє впевнені показники керованості на мокрому асфальті за рахунок наявності множинних дренажних канавок, розташованих в поперечному напрямку.

Зимові шини Kelly Winter HP - високопродуктивний варіант коліс для міських умов. Дана модель отримала спрямований дизайн протектора, який забезпечує впевнене пересування по сухому, мокрому і засніженому асфальту. Присутність розвиненою дренажної системи забезпечує повний контроль над мокрою дорогою. Багатокомпонентний склад гумової суміші дозволяє протектору залишатися еластичним навіть в дуже холодних умовах. Удосконалена форма протекторних блоків полегшує процес маневрування і проходження поворотів на зимовій дорозі.