Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Зимові шини Kenda

 • Виробник
 • Модель
 • Рік
 • Модифікація
 • Вартість, грн:
  -
 • Ширина:
 • Висота:
 • Діаметр обода:
 • Сезонність:
 • Шипи:
 • Виробник:

Шини Kenda - сучасні технології і широкий вибір

шины кенда

Компанія Kenda була заснована в 1962 році в Китаї. З тих пір бренд отримав активний розвиток і виріс зі скромного виробника покришок для велосипеда в одного з найвідоміших азіатських шинних брендів. Регулярне розширення модельного ряду і впровадження інноваційних технологічних новинок стало ключовою запорукою швидкого розвитку і становлення компанії.

На сьогоднішній день у розпорядженні азіатського бренду 7 різних фабрик, які знаходяться в Китаї, В'єтнамі та Тайвані. Крім цього Kenda має авторизовані представництва в багатьох країнах світу. Для більшості водіїв, гума Kenda асоціюється з самими тихими і комфортними шинами, що стало можливо за рахунок відкриття революційної технології NMA, яка досягається за допомогою комп'ютерного моделювання.

Літні шини Kenda

Літня гума Kenda KR23 володіє потужною конструкцією з посиленою каркасної частиною, виконаною з нейлонових матеріалів. Дана особливість забезпечує продукту високу міцність і надійність при експлуатації в різних дорожніх умовах. У поєднанні з міцним металевим кордом, шини здатні показувати прекрасні показники курсової стійкості. Сучасний ненаправлений дизайн включає в себе пару об'ємних ребер жорсткості, які відповідають за тягу і зчеплення на твердих покриттях. Три поздовжні канали є основою дренажної системи, яка забезпечує оперативне відведення рідини за межі транспортного засобу.

Літні шини Kenda KR26 є ще одним популярним продуктом для високошвидкісних автомобілів. Функціональний асиметричний дизайн дозволяє досягати стабільного акустичного комфорту, високої швидкісної динаміки і короткого гальмівного шляху. Серед ключових переваг моделі виділяються підвищені тягово-зчіпні показники в будь-яку погоду. Розвинена дренажна система представлена ​​скошеними під особливими кутами поздовжніми і поперечними каналами, які моментально справляються із завданням відведення опадів і очищення контактної зони.

резина кенда

Зимові шини Kenda

Зимові шини Kenda KR19 отримали функціональний спрямований дизайн протектора, який організовує відмінний відвід снігу і бруду за межі руху транспортного засобу. Впевнене зчеплення на слизьких і мокрих ділянках шляху забезпечується за допомогою тривимірних ламелей, особливого складу гумової суміші і безлічі поздовжніх і поперечних канавок. Продумана до дрібниць будова блоків дозволяє підтримувати впевнене зчеплення і високу прохідність в будь-яку погоду. Колеса демонструють підвищену зносостійкість і ефективний опір акваплануванню.

Зимова гума Kenda KR27 стала володарем стильного спрямованого протектора, який забезпечує колесам стабільну курсову стійкість і максимальні зчіпні показники на зимовій дорозі. Класичне V-образна будова блоків допомогла поліпшити відведення опадів і стабілізувати керованість на заметених дорогах. Крім приємної ціни, гума відрізняється рядом гідних технічних показників, серед яких висока тяга і стабільна курсова стійкість. Крім того, модель KR27 володіє сучасним складом гумової суміші і економною витратою палива.