Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Зимові шини Zeta

 • Виробник
 • Модель
 • Рік
 • Модифікація
 • Вартість, грн:
  -
 • Ширина:
 • Висота:
 • Діаметр обода:
 • Сезонність:
 • Шипи:
 • Виробник:

Особливості виробництва шин Zeta

шини зета

Дуже часто напис «Зроблено в Китаї» відвертає покупців від пропонованої продукції. Однак, не завжди колеса від маловідомого китайського виробника означатимуть посередню якість.

Всі шини Zeta виробляються на спеціалізованому шинному виробництві, на якому розташовуються найбільш сучасні зразки обладнання, нові програми (дозволяє проводити віртуальні досліди і дослідження коліс) і електронний контроль якості виготовлених коліс. Автогума Zeta виступає принципово новим відгалуженням китайської індустрії з виробництва коліс, володіючи високою якістю і традиційно доступною ціною.

Компанія Zeta пропонує клієнтам величезний асортимент зимових та літніх коліс, які заповнюють все затребувані модифікації типорозмірів для легкових автомобілів і мікроавтобусів. Відмінно збалансовані технічні характеристики шин Zeta дозволяє показувати колесам вдалі результати на міжнародних ринках, зробивши продукт затребуваним в бюджетній категорії коліс.

Літні шини Zeta

Шини Zeta ZTR-20 розроблені спеціально для величезного числа легкових машин бюджетного і середнього класу. Універсальний малюнок протектора дозволяє з високою часткою комфорту і зручності використовувати колеса на будь-яких видах твердого покриття. Модельний ряд ZTR-20 відрізняється спрямованою будовою блоків і розвиненою дренажною системою, яка забезпечує надійний захист від аквапланування. Стрілоподібне розташування гладкостінних каналів дозволяє підтримувати відмінну розгінну динаміку і швидке відведення води. Грамотне розташування елементів протектора забезпечує спеціальні акустичні пастки, які відповідають за тихохідність моделі і комфортабельне пересування.

Легкова гума Zeta Azura виступає модернізованим варіантом позашляхових коліс Toyo Proxes S/T II, ​​про що свідчить схожий малюнок протектора. Переваги китайських коліс полягає в неймовірно доступною вартості, високих технічних показниках і стильному дизайні. Шини Zeta Azura розраховані на широке коло повнопривідних автомобілів з колісною формулою 4х4. Розвинений малюнок протектора забезпечує впевнені показники на будь-яких видах дорожнього покриття в різних швидкісних режимах. Використання програм по тривимірному моделюванню і грамотно підібраний склад гумової суміші дозволив оснастити колеса чудовою керованістю і маневреністю при проходженні різких поворотів. Спрямований дизайн протекторних блоків забезпечує надійний захист від аквапланування, а якісна прорізка блоків гарантує відмінний пробіг і надійний захист від механічних пошкоджень.

Літні шини Zeta Impero були персонально розроблені для Східної Європи та призначені для застосування на міських машинах. Вперше модель з'явилася на шинних ринках у 2016 році і з того часу впевнено займає лідируючі позиції у бюджетному сегменті коліс. Модель Zeta Impero отримала функціональний асиметричний дизайн із чотирма поздовжніми каналами, які відповідають за оперативне відведення води та підвищують тягово-зчіпні властивості коліс на мокрих дорожніх ділянках. Розташовані по центру протектора ребра жорсткості підтримують стабільну керованість та необхідну курсову стійкість. Перероблені плечові області колеса сприяють безпечному подоланню поворотів. Додатковою перевагою моделі є низький рівень шумів під час руху, а це означає, що поїздки будуть максимально комфортними.

Зимові шини Zeta

Величезний вибір типорозмірів для легкових автомобілів різних класів представлений зимовими шинами Zeta Antractica 5. Дана модель відрізняється оригінальним спрямованим дизайном з величезною кількістю пилкоподібних ламелей, які відрізняються різноманітними формами і щільним розташуванням. Нешипована модель Antractica 5 відноситься до популярного сегменту фрикційних шин-липучок, які володіють функціональним дизайном, високими тягово-зчіпними властивостями і коротким гальмівним шляхом на зимових дорогах. Високий рівень складу гумової суміші забезпечує робочі характеристики в широкому діапазоні температур, зберігаючи протектор еластичним, м'яким і чіпким навіть в найбільш холодні зимові дні. Розвинена дренажна система включає в себе велику кількість поздовжніх і поперечних каналів, які відповідають за оперативне відведення бруду, снігу і води.

Зимові нешиповані шини Zeta Antarctica 6 включають в себе великий вибір модифікацій, які орієнтовані на відомі моделі позашляховиків і кросоверів. Азіатські колеса мають стріловидну будову блоків, оптимізоване розташування елементів протектора і посилені бічні площини. Додатковий захист боковин дозволяє забезпечувати надійний захист від перевантажень і механічних пошкоджень. Грамотне розташування протекторних блоків з особливою формою дозволяє розраховувати на відмінне зчеплення на снігу і льоду. Густа сітка самоблокуючих ламелей гарантує преміальну чіпкість і повноцінно замінює відсутність шипів.

Зимові шини Zeta Antarctica Ice є інноваційною розробкою китайських інженерів. Дана модель випускається у двох актуальних варіаціях – із заводськими шипами та з можливістю подальшого ошипування. Ключовою перевагою моделі виступають стабільні тягово-зчіпні властивості, які зберігаються за будь-яких умов. Зимові шини Zeta Antarctica Ice призначені для активної експлуатації на широкій гамі легкових автомобілів. Збереженню стабільних показників сприяє пара дренажних канавок, перероблений профіль протектора та густа сітка ламелів. Крім того, слід наголосити на доступній вартості продукції, яка вдало поєднується з високими показниками шин на дорозі.