Чорніння шин в домашніх умовах
У нашій статті ми розглянемо два найбільш популярних і дешевих способу самостійного чорніння шин. Справа в тому, що професійна хімія для автомобілів коштує недешево і покупка спеціалізованого препарату обійдеться в «круглу» суму.
Для чого потрібно чорніння шин
Чорніння шин - спосіб обробки автомобільних покришок за допомогою спеціальної речовини, яка дозволяє знайти шинам чорно-вугільний колір. При використанні транспортного засобу найбільше страждають саме колеса, які знаходяться в постійному контакті з дорожнім полотном. Навіть новенький комплект коліс може швидко втратити свій вигляд у зв'язку з нерівними дорогами, реагентами і брудом.
Для того щоб повернути шинам другу молодість зовсім не обов'язково витрачатися на дорогу автомобільну хімію. Спосіб чорніння гуми можна виконати самостійно в гаражних умовах. Дана процедура досить ефективна і дозволяє шинам повернути первісне забарвлення. Додатково зазначимо, що крім візуального перетворення, шини знайдуть додаткові захисні властивості, які захистять їх від розтріскування, пилу і бруду.
Як провести чорніння коліс
Найбільш поширеним способом вважається застосування гуталіну. Гуталін часто використовується в армійських умовах, їм натирають колеса для бойових машин та іншої техніки. Спосіб застосування досить простий - гуталін насипається в металеву миску і змішується з розчинником. Отриману суміш доводимо до кипіння, а після за допомогою щітки наносимо на поверхню шин. Шини моментально перетворюються, але даного методу вистачить тільки на одну поїздку. Має такий спосіб і серйозний недолік - гума може пересохнути, що скоротить її термін служби. Тому рекомендуємо розглянути другий метод.
Чорніння коліс за допомогою гліцерину - популярний і перевірений народний спосіб. На відміну від гуталіну, гліцерин не має в своєму складі барвників. Гліцерин розбавляється водою в співвідношенні 1: 3 і заливається в розприскувачі з подальшим нанесенням на поверхню коліс. Подібний метод здатний перетворити колеса не гірше спеціалізованих засобів, адже вони все створені на основі гліцерину. Сучасні покришки здатні зберегти всі свої фізичні і хімічні властивості при контакті з гліцерином, тому про негативні наслідки можна не турбуватися.
Читайте матеріал по темі: «Як правильно вибрати вантажні колеса?»