Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Як виявити підроблені шини?

17.08.2018

Якщо ви вирішили купити якісні та брендові покришки для свого автомобіля, необхідно подбати про пошук сумлінного магазину, який не продасть вам підробку за ціною оригіналу.

як виявити підроблені шини

Актуальні відгуки водіїв і результати незалежних тестувань показують лідируючі позиції таких компаній як: Goodyear, Michelin і Continental. Безумовно, успіх європейських виробників не міг залишитися непоміченим для дрібних азіатських компаній, які не бажають вкладати кошти в становлення свого бренду, а просто копіюють дизайн і логотипи топових продуктів.

Як при огляді виявити підробку?

Більшість підробок має низьку якість виконання, тому навіть при першому візуальному огляді водій має можливість помітити підозрілий зовнішній вигляд продукту. Якщо зовнішній вигляд шин не вселяє довіри, найкраще уважним чином вивчити всі написи на бічних поверхнях, перевірити колесо на правильність геометрії і наявність вад.

Періодично продавці коліс пропонують шини, відновлені «кустарним» методом. Заманливо низька вартість таких покришок часто привертає бажаючих заощадити, але використання подібних покришок може привести до сумних результатів. Розпізнати такі шини легко - вони залишають яскраві чорні і жирні сліди на кахельних покриттях.

як виявити підроблені шини

Якщо ви вирішили зупинити свій вибір на шипованих колесах необхідно натиснути на сталевий сердечник шипа і перевірити його рівень рухливості. У тому випадку, якщо шип не топиться в протектор і сидить в одному положенні, швидше за все вам пропонують колеса з не заводським методом шиповки. Якісна шипована гума характеризується тим, що сталеві шипи можуть ховатися всередину, що продовжує їх термін служби і збільшує функціональні можливості колеса.

Вивчаємо маркування

Уважно оглядаючи маркування коліс можна виявити чимало невідповідностей. Підроблені колеса нерідко грішать помилками і навіть орфографічними помилками. Якщо колеса розроблялися відповідно до європейських стандартів якості, на бічній поверхні повинна знаходитися буква «Е» всередині кола. Після цього напису звичайно йде цифрове значення, яке свідчить про країну-виробника.

У фейковий продукції часто присутня буква, але цифри відсутні. Справа в тому, що шахраї не хочуть піддаватися серйозному ризику, тому рідко завдають на свою продукцію конкретні значення. Додатковим моментом, які повинен насторожити при покупці гуми - слабке або зовсім нечитабельне маркування.

Читайте матеріал по темі: «Як зрозуміти, що пора міняти шини?»